NERJA – Voorafgaand aan de jaarlijkse carnavalsviering in Nerja wordt op zaterdag 3 februari voor de negende keer de Route del Tapeo Carnaval gehouden. Daarbij wordt een reeks aan Spaanse tapasbarretjes in de binnenstad van Nerja aangedaan.
Kaarten voor deelname kosten 20 euro per stuk en zijn verkrijgbaar bij pub Obelix Plaza aan het Plaza Tutti Frutti in Nerja. Het vertrekpunt is zaterdag 3 februari bij bar Chispa, rond 20.30 uur. De route voert vervolgens langs de barretjes La Puntilla, El Niño, Sevillano (Huertos), La Piqueta, Candela, Denom. Origin, La Rienda en Obelix Plaza.
Het jaarlijkse carnavalsfeest in Nerja vindt in 2018 plaats van donderdag 8 tot en met zondag 11 februari. Het carnaval van Nerja is een begrip aan de Costa del Sol en een van de grootsten in zijn soort.

Even een vraagje carnaval in nerja op welke datum is de grote optocht gr diny
LikeLike
Zaterdag 10 februari, met aansluitend de prijsuitreiking voor fraaiste wagen, kledij, thema etc. op het Plaza de España. Tijden zijn officieel nog niet bekend gemaakt (die veranderen toch altijd op het laatste moment…..)
LikeLike