NERJA – Met ingang van zaterdag 2 mei geldt er een lichte versoepeling van de Corona-maatregelen, waarbij ook volwassenen onder voorwaarden en binnen bepaalde tijden buiten mogen wandelen en/of sporten. Daarbij is de regel vooralsnog dat het maximaal één uur lang is tussen 06.00 en 10.00 uur ‘s ochtends óf tussen 20.00 en 23.00 uur in de avond.
Tussen 12.00 en 19.00 uur mogen kinderen onder veertien jaar maximaal één uur (dit is ingekort vanaf anderhalf uur) onder begeleiding van de ouders buiten zijn. Voor ouderen vanaf 70 jaar geldt dat ze tussen 10.00 en 12.00 uur in de ochtenduren óf tussen 19.00 en 20.00 in de avond op straat mogen zijn.
Deze regels gelden voor steden en dorpen met meer dan vijfduizend inwoners. In kleinere dorpen is er met ingang van zaterdag bewegingsvrijheid tussen 06.00 en 23.00 uur.

Weten jullie of wordt Maro gezien als onderdeel van Nerja, dus meer dan 5000 inwoners, of vallen wij onder de kleine dorpen?
LikeLike
Maro maakt officieel deel uit van de gemeente Nerja
LikeLike
wat zijn de mogelijk heden op het strand en restaurants in nerja
LikeLike
Beste Cees,
U reageert op een bericht van ruim twee (!) maanden geleden. Inmiddels is er veel veranderd in de situatie, zoals u kunt lezen in onze recente berichtgeving. Wat uw vraag betreft: stranden zijn er om u te verpozen, in restaurants kunt u eten. Zowel de stranden als de restaurants zijn toegankelijk, tot de maximum capaciteit is bereikt, Alles volgens de huidige Corona-regelgeving, dus onderling 1,5 meter afstand houden en als dat niet lukt dient u een mondmasker te dragen.
LikeLike