Viering Nederlandse Koningsdag bij bar El Fuego in Nerja

NERJA – Ook aan de Spaanse Costa del Sol wordt dinsdag 27 april de Nederlandse Koningsdag gevierd. In Nerja gebeurt dat bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego, aan de Calle Filipinas even voor het strand van Playa Burriana.

Daar wordt Koningsdag dinsdag 27 april vanaf 12.00 uur gevierd met typische Hollandse hapjes, Nederlandstalige muziek en een echte Nederlandse sfeer, waarbij uiteraard rekening wordt gehouden met de momenteel geldende beperkingen vanwege het Corona-virus.

Foto (c) Archief NerjaDigitaal.com

Een gedachte over “Viering Nederlandse Koningsdag bij bar El Fuego in Nerja

  1. Dit vinden Erik en ik ontzettend leuk. Wij komen altijd de maand mei in Nerja en jullie gedag zeggen, maar door het coronagebeuren mogenwe vanuit Nederland niet reizen naar Spanje tot 15 mei. We komen nu de maand juni. Alles goed met jullie? Liefs. Erik en Margot

    Like

Plaats een reactie