NERJA – De bibliotheek van Nerja heeft de openingstijden opnieuw verruimt en aangepast aan de nieuwe lokale Corona-regels. Deze zijn met ingang van vandaag van 09.00 tot 14.00 uur en van 16.00 tot 20.00 uur.
Gebruikers moeten bij het raadplegen van boeken en magazines onderling anderhalve meter afstand houden en het dragen van mondkapjes momenteel verplicht. Dat geldt ook voor het ontsmetten van de handen met de daarvoor aanwezige gel. Boeken die waren uitgeleend gaan bij het inleveren twee weken in quarantaine voor ze opnieuw voor uitlening beschikbaar zijn.
Om de service van de bibliotheek te versnellen kunnen belangstellenden vooraf, via het telefoonnummer +34 952 528 252 of via e-mail (library@nerja.es), hun aanvragen voor boeken indienen.
