Laatste speelronde Eredivisie in Nerja te zien bij bar El Fuego

NERJA – De voetbalwedstrijden uit de 34ste en laatste speelronde van het kalenderjaar 2025–2026 in de Nederlandse Eredivisie zijn dit weekeinde in Nerja te zien bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego aan de Calle Filipinas (vlak voor de boulevard van Playa Burriana). De wedstrijden worden uitgezonden op meerdere tv-schermen.

De duels worden allemaal gelijktijdig afgewerkt om 14.30 uur op zondag 17 mei. Dit om elke schijn van competitievervalsing te voorkomen. Via een schakelprogramma zijn de wedstrijden vanaf 16.45 uur live te volgen bij El Fuego. De reeks aan wedstrijden bestaat uit AZ-NAC, Sparta Rotterdam-Excelsior, Volendam-Telstar, PSV-FC Twente, NEC-Go Ahead Eagles, PEC-Feyenoord. Heracles-FC Groningen, Heerenveen-Ajax en FC Utrecht-Fortuna Sittard.

In de Spaanse Segunda División staat op zaterdagavond 16 mei om 16.15 uur de wedstrijd tussen AD Ceuta FC en Málaga CF op de rol. Granada CF treedt diezelfde dag om 18.30 uur aan voor een thuiswedstrijd tegen Burgos CF.

Foto (c) NerjaDigitaal.com

Plaats een reactie