NERJA – De Club Internacional Nerja, een sociale en culturele organisatie die zich onder meer bezig houdt met het organiseren van trips vanuit Nerja, heeft voor vrijdag 16 december een bustrip uitgezet vanuit Nerja naar Málaga, waarbij de fraaie kerstverlichting van de havenstad dé trekpleister is.
Deelname aan de tocht kost vijftien euro per persoon, met opstapplaatsen op diverse punten in Nerja. Leden van de Club Internacional Nerja betalen tien euro per persoon. Het vertrek per bus staat gepland om 16.30 uur, de terugreis naar Nerja wordt verwacht rond 22.00 uur.
De Club Internacional de Nerja kan op Facebook worden gevonden onder de naam ‘cidnerja’, emailadres voor meer informatie: clubinternacionaldenerja@outlook.com . Opgeven voor de trip is mogelijk bij de Club Internacional de Nerja aan de Calle San Juan 42 op dinsdag, donderdag en zaterdag tussen 11.00 en 13.00 uur.