Vertoning Disneyfilm Onward bij opening Verano en Cangrejos

NERJA – Met de vertoning van de Disneyfilm Onward wordt woensdagavond 1 september de aftrap gegeven voor de jaarlijkse evenementenserie ‘Verano en Cangrejos’ in Nerja. Deze zou oorspronkelijk in augustus plaatsvinden maar werd vanwege een explosieve stijging van de Corona-gevallen eind juli uitgesteld.

‘Verano en Cangrejos’ is een serie aan optredens met zangers, zangeressen, filmvertoningen, musici, bands, artiesten en dansgroepen die van 1 september tot en met 15 september dagelijks zijn te zien en te beluisteren op het fraaie plein vlak naast het strand van Torrecilla in Nerja.

Alle evenementen zijn gratis bij te wonen en beginnen om 21.30 uur, met uitzondering van het op zondag 5 september geplande kinderfestival dat om 21.00 uur begint.

Plaats een reactie