‘Beerfest Costa del Sol’ in Torremolinos

TORRENOLINOS – Het Palacio de Congresos in Torremolinos (op zo’n 70 kilometer van Nerja, naast Málaga) vormt van vrijdag 17 tot en met zondag 19 juni het toneel voor het jaarlijkse ‘Beerfest Costa del Sol’.

Allerlei soorten bier worden daarbij geschonken terwijl DJ’s en bands voor het omlijstende spektakel zorgen. Ook zijn er tal van activiteiten voor kinderen georganiseerd en zijn er veel kraampjes met tapa’s, lokale specialiteiten en uiteraard bierverkoop.

Het Beerfest Costa del Sol duurt vrijdag van 17.00 tot 23.00 uur, op zaterdag van 13.00 tot 23.00 uur en de afsluitende zondag van 13.00 tot 20.00 uur. Uiteraard kan daarbij op grote tv-schermen ook het Europees kampioenschap voetbal worden gevolgd.

Torremolinos Beerfest 2016

Plaats een reactie