Populariteit Frigiliana blijft stijgen

FRIGILIANA – De populariteit van het bergdorp Frigiliana, amper vijf kilometer landinwaarts van Nerja gelegen, onder toeristen blijft stijgen. Dit concludeert de gemeente Frigiliana aan de hand van de meest recente cijfers over de bezoeken aan het lokale ‘Oficina de Turismo’ (VVV-kantoor).

Daarbij wordt zelfs gesproken van een 100 procent bezettingsgraad van de hotels gedurende de zomer en een 90 procent bezettingsgraad van de appartementen voor vakantieverhuur. De VVV stelt dat in 2015 alle records zijn gebroken. Sinds het bijhouden van gegevens omtrent het toerisme (2003) is het toerisme in Frigiliana liefst acht keer zo groot worden.

Met name gedurende de dagen van het inmiddels traditionele Festival Frigiliana 3 Culturas, in tien jaar tijd uitgegroeid tot één van de allergrootste evenementen in de Costa del Sol en de provincie Málaga, liep het storm bij het lokale VVV-kantoor.

Frigiliana dorp 800752 20130619 AlFuente Rechts 250250

Plaats een reactie