NERJA – Het Europa League-voetbalduel tussen het Franse OGC Nice en het Nederlandse Go Ahead Eagles is donderdagavond 22 januari in Nerja vanaf 21.00 uur te volgen bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego, aan de Calle Filipinas (vlak voor de boulevard van Playa Burriana).
Eerder op de avond, vanaf 18.45 uur, treedt Feyenoord in eigen huis aan tegen het Oostenrijkse Sturm Graz. FC Utrecht speelt vanaf 21.00 uur in stadion De Galgenwaard een thuiswedstrijd tegen het Belgische KRC Genk.
Van de Nederlandse clubs is Go Ahead Eagles momenteel de best geklasseerde formatie op de 28ste plaats met zes punten. Feyenoord staat 30ste met drie punten en FC Utrecht moet genoegen nemen met de 32ste plaats (één punt).
