NERJA – Bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego aan de Calle Filipinas (even voor de boulevard langs Playa Burriana) in Nerja wordt deze dagen een reeks aan kwalificatieduels voor het wereldkampioenschap voetbal uitgezonden. Zo is Litouwen-Nederland zondagavond 7 september te volgen bij El Fuego.
De ontmoeting vindt plaats in het Girénostadion van Kaunas, waar om 18.00 uur wordt afgetrapt. Ook andere wedstrijden in de voorrondes van het WK-voetbal zijn deze dagen te volgen bij El Fuego. Nederland staat momenteel eerste in poule G met zeven punten uit drie wedstrijden (0-2 winst bij Finland, 8-0 winst in eigen huis tegen Malta en 1-1 thuis tegen Polen, red.).
Polen en Finland staan momenteel ook op zeven punten maar beide landen hadden daarvoor één wedstrijd meer nodig dan Nederland. Litouwen (twee punten) en Malta (één punt) sluiten de rij.
