Formule 1 Grand Prix van Emilia Romagna in Nerja te zien bij bar El Fuego

NERJA – Autosportliefhebbers komen dit weekeinde volop aan hun trekken bij de Spaans/Nederlandse Bar El Fuego, aan de Calle Filipinas even voor de boulevard van Nerja’s fraaiste strand Burriana. Daar is op zondag 18 mei de Formule 1 Grand Prix Emilia Romagna op het Autodromo Enzo e Dino Ferrari bij Imola op meerdere grote tv-schermen te volgen.

De Formule 1-coureurs (met onder anderen de Nederlandse troef Max Verstappen) starten zondag om 15.00 uur voor hun wedstrijd. De race is de zevende wedstrijd die dit seizoen meetelt voor het wereldkampioenschap.

In de huidige WK-stand leidt de Australiër Oscar Piastri met 131 punten, de Brit Lando Norris volgt met 115 punten. Regerend wereldkampioen Max Verstappen moet voorlopig genoegen moet nemen met de derde plaats (99 punten).

Plaats een reactie