MALAGA – In het eigen La Rosaleda-stadion heeft voetbalclub Málaga CF zondagavond 27 april goede zaken gedaan in de strijd tegen degradatie uit de Segunda División met een minieme en zwaar bevochten 1-0 zege op mede-promovendus CD Castellón.
De verlossende én winnende treffer kwam in de 23ste minuut van het beladen duel op naam van Carlos Ruiz Rubio (beter bekend onder zijn voetbalnaam ´Chupete´). Het bezoekende Castellón had in het verdere verloop van de wedstrijd wel de overhand maar zag geen kans de opgelopen schade te herstellen.
Met nog vijf competitiewedstrijden voor de boeg heeft de Andalusische formatie een buffer van zes punten opgebouwd met de degradatiestreep. Málaga staat nu op de ranglijst met 46 punten op de zeventiende plaats (in totaal spelen er 22 ploegen in de Segunda División).
