Temperaturen gaan iets omhoog rond Nerja

NERJA – De temperaturen boven en rond Nerja lopen de komende week iets omhoog. Het weerstation Aemet (Agencia Estatal de Meteorología) verwacht gemiddelde dagtemperaturen van circa 20 graden Celsius.

Wél is er de komende week vrijwel ieder dag sprake van voorbijdrijvende wolkenvelden, waaruit maandag 20 januari ook neerslag gaat vallen volgens de meteorologen. Die neerslag is vooral voorzien in de middag- en avonduren, in de huidige voorspellingen wordt het ingeschat als een 95 procent kans.

Ook voor woensdag 22 en donderdag 23 januari wordt (overdag) regen voorspeld, terwijl het dinsdag 21 januari en vrijdag 24 januari in de meest recente voorspellingen droog blijft evenals het volgende weekeinde. De wind valt de komende dagen mee, terwijl de zon zich bij tijd en wijle laat zien.

Plaats een reactie