NERJA – Nerja en omgeving krijgt dit jaar, volgens de meest recente weersverwachtingen, een zonnige Kerst. Volgens de meteorologen van de weerkundige dienst Aemet (Agencia Estatal de Meteorología) schijnt op het woensdag 25 december (in Spanje bestaat er geen tweede kerstdag, red.) de zon volop, waarbij een gemiddelde dagtemperatuur wordt verwacht van 18 graden Celsius.
Ook op maandag 23 en dinsdag 24 december laat de zon zich in Andalucía volgens de huidige verwachtingen volop zien, waarbij de kans op regen zo goed als nihil is. Wél steekt er op dinsdag 24 december een vrij sterke wind op, die het tijdens de kerstdag weer laat afweten.
Aan het einde van de week wordt de zon volgens de vooruitzichten regelmatig aan het oog onttrokken door voorbij drijvende wolkenvelden, de gemiddelde dagtemperaturen blijven de gehele komende week schommelen rond de 18 graden Celsius.
