Granada CF bekert door na moeizame winst op Zaragoza

ZARAGOZA – Op het tandvlees heeft Granada CF zich dinsdagavond 3 december geplaatst voor de derde ronde van het toernooi om de Spaanse voetbalbeker Copa del Rey. In het plaatselijke voetbalstadion La Romareda van Zaragoza slaagde de Andalusische formatie erin om mede Segunda Divisiónist Real Zaragoza op een gelijkspel (2-2) te houden, waarna strafschoppen de doorslag gaven in het voordeel van Granada CF.

Malcom Adu Ares bracht na achttien minuten voetballen de thuisclub op een 1-0 voorsprong, Shon Weissman zette drie minuten voor rust de bezoekers weer langszij (1-1). De eerste helft was daarmee nog niet afgelopen. Eerst werkte Zaragoza-speler Enrique Clemente de bal in eigen doel (1-2), vervolgens bepaalde Adu Ares met zijn tweede doelpunt van de avond de ruststand op 2-2.

In de tweede helft slaagden beide ploegen er in de reguliere speeltijd niet in te scoren, met een verlenging als gevolg. Ook hierin troffen beide teams geen doel, zodat strafschoppen een winnaar moesten aanwijzen. Granada toonde zich vanaf elf meter net iets trefzekerder dan Zaragoza: 4-5.

Foto (c) Facebooksite Granada CF

Plaats een reactie