NERJA – De voetbalwedstrijden uit de vijftiende speelronde in de Nederlandse Eredivisie zijn de komende dagen in Nerja te zien bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego aan de Calle Filipinas (vlak voor de boulevard van Playa Burriana). De wedstrijden worden uitgezonden op één van de grote tv-schermen.
De vijftiende speelronde wordt donderdagavond 7 december om 18.45 uur geopend met de ontmoeting tussen PSV en Heerenveen. Dezelfde avond staat om 21.00 uur het duel tussen Feyenoord en Volendam gepland. Op vrijdagavond 8 december (vanaf 20.00 uur) spelen FC Twente en Excelsior tegen elkaar.
Op zaterdag 9 december staan de wedstrijden Ajax-Sparta (18.45 uur), PEC-NEC (20.00 uur) en AZ-Almere City (21.00 uur) op de rol. De zondagse speelronde wordt op 10 december om 12.15 uur in Deventer geopend met de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en FC Utrecht (niet te zien bij Fuego vanwege het vroege aanvangstijdstip). Om 14.30 uur volgt de wedstrijd Fortuna Sittard-RKC, de speeldag wordt 16.45 uur afgesloten met Vitesse-Heracles.
Te zien bij El Fuego (vaak op verzoek) zijn dit weekeinde ook andere voetbalwedstrijden uit de Britse, Belgische, Duitse en Spaanse voetbalcompetities. De regionale club Málaga CF (vierde op de ranglijst) werkt zondagavond 10 december vanaf 18.00 uur uitwedstrijd af in de Primera Federación tegen laagvlieger Mérida AD. Granada CF speelt dezelfde dag om 16.15 uur een thuiswedstrijd tegen het hoog geklasseerde Athletic Bilbao (vijfde) in de Primera División.
