NERJA – De voetbalwedstrijden uit de veertiende speelronde in de Nederlandse Eredivisie zijn dit weekeinde in Nerja te zien bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego aan de Calle Filipinas (vlak voor de boulevard van Playa Burriana). De wedstrijden worden uitgezonden op één van de grote tv-schermen.
De veertiende speelronde wordt vrijdagavond 1 december om 20.00 uur geopend met de ontmoeting tussen Heerenveen en Almere City. Op zaterdag 2 december staan de wedstrijden Volendam-PEC (18.45 uur), Fortuna Sittard-Vitesse, RKC-Excelsior (beiden om 20.00 uur) en Heracles-Sparta (21.00 uur) op de rol.
De zondagse speelronde wordt om 12.15 uur in Rotterdam geopend met de kraker tussen Feyenoord en PSV. Om 14.30 uur volgen de wedstrijden NEC-Ajax en Go Ahead Eagles-FC Twente. Vanaf 16.45 uur speelt FC Utrecht in eigen huis tegen AZ.
Te zien bij El Fuego (vaak op verzoek) zijn dit weekeinde ook andere voetbalwedstrijden uit de Britse, Belgische, Duitse en Spaanse voetbalcompetities. De regionale club Málaga CF (derde op de ranglijst) werkt zaterdagavond 2 december vanaf 20.00 uur in het stadion La Rosaleda van Málaga een thuiswedstrijd af in de Primera Federación tegen Atlético Sanluqueño CF. Granada CF speelt diezelfde avond om 18.30 uur een uitwedstrijd tegen Real Madrid in de Primera División.
