Tweede speelronde eredivisie-voetbal in Nerja te zien bij bar El Fuego

NERJA – De voetbalwedstrijden uit de tweede speelronde in de Nederlandse Eredivisie zijn in Nerja te zien bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego aan de Calle Filipinas (vlak voor de boulevard van Playa Burriana). De wedstrijden worden uitgezonden op één van de grote tv-schermen.

Zaterdagmiddag 19 september speelt AZ vanaf 16.30 uur een thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle, PSV komt om 20.00 uur in actie tegen FC Emmen. Feyenoord speelt een dag later (zondag 20 september, 14.30 uur) in Rotterdam tegen FC Twente, Ajax ontvangt dan in eigen huis (aanvang 16.45 uur) tegenstander RKC Waalwijk.

Te zien bij El Fuego (vaak op verzoek) zijn dit weekeinde ook andere wedstrijden uit de Britse, Belgische, Duitse en Spaanse voetbalcompetities.

Foto (c) NerjaDigitaal.com

Plaats een reactie