Veel kerstactiviteiten op vrijdag in Nerja

NERJA – De jaarlijks kerstoptocht door de binnenstad van Nerja is vrijdag 23 december het beginsein voor een reeks aan activiteiten rond de Kerst. De optocht vertrekt rond 17.00 uur vanuit de Calle Jaén en eindigt uiteindelijk, na een ‘glorieuze intocht’ via het Balcón de Europa, op de Calle Carmen.

De geplande route: Calle Jaén, C/Diputación, C/Granada, Hermitage, C/San Miguel, Plaza Cantarero, C/Pintada, Puerta del Mar, Balcón de Europa, C/Carmen. Na de intocht volgt aansluitend een kinderparty op het Balcón de Europa, waarbij de kerstman en zijn elfen hun opwachting maken. Voor volwassenen is er daarna een spectaculaire show bij de El Salvador-kerk, op het plein naast het Balcón de Europa. De show, onder de naam ‘Nerja, tu estrella de Navidad’, staat gepland vanaf 20.00 uur.

Aansluitend is er vanaf 21.00 uur in het aanpalende Giner de los Ríos een Zambombashow, uitgevoerd door de leden van de Peña Flamenca de la Soleá.

nerja-navidad-20162017-001

 

Plaats een reactie