Nederlandse clubs in Europese competities te volgen bij El Fuego

NERJA – Bij de Spaans/Nederlandse bar El Fuego (aan de linkerkant bij de entree van Playa Burriana in Nerja aan de Calle Filipinas) worden alle belangrijke wedstrijden voor zowel Europese- als Nederlandse voetbalcompetities veelal live uitgezonden.

Zo staat daar dinsdagavond 1 november het duel in de poulefase van de Champions League tussen PSV en het Duitse Bayern München  (aanvang 20.45 uur) op het programma. In de Europa Leage speelt AZ donderdag 3 november uit in Israel tegen Maccababi Tel Aviv (19.00 uur), staat er voor Feyenoord een uitwedstrijd tegen Zorya (eveneens 19.00 uur) op het programma en komt Ajax in het eigen stadion in actie tegen Celta de Vigo (aftrap 21.05 uur).

Wat er bij El Fuego wordt uitgezonden is veelal afhankelijk van de vraag van de bezoekers. Ook uit de Britse en Duitse competitie worden er vaak wedstrijden in beeld gebracht, komend weekeinde staat er weer een reeks aan wedstrijden uit de Nederlandse en Spaanse competitie op de rol.

nerja-fuego-20161030-klein

Plaats een reactie