NERJA – Het Orquesta de Arpas de Málaga verzorgt zaterdagavond 26 maart een harpconcert in het Centro Cultural Villa de Nerja. Het orkest is het eerste in zijn soort in Spanje en werd begin 2014 opgericht door Lidia del Río de Miguel en María Jesús Bedoya Ruiz.
Sinds de oprichting mocht het Orquesta de Arpas rekenen op enthousiaste en waarderende reacties in zowel de nationale Spaanse pers als van het publiek. Het repertoire bestaat naast bekende klassieke werken ook uit speciaal voor het orkest gecomponeerd werk door musici uit Málaga.
Het optreden begint rond 21.00 uur, de entreeprijs bedraagt tien euro persoon. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa’s van het cultureel centrum aan de Calle Granada 45 in de binnenstad van Nerja. Boeken via internet is eveneens mogelijk: www.mientrada.net .
