LA HERRADURA – In de kustplaats La Herradura, gelegen op zo’n vijftien kilometer van Nerja en behorend tot de gemeente Almuñécar, wordt van donderdag 17 tot en met zondag 20 maart het jaarlijkse dorpsfeest San José gevierd.
Naast een kermis en veel dans- en muzikale activiteiten is er ook een beurs in de Calle Eucalipto (tijdens het feria dagelijks geopend tussen 13.00 en 19.00 uur). De gemeente heeft getracht alle renovatie- en herstelwerkzaamheden in het centrum van het dorpje op tijd te voltooien, zodat La Herradura volkomen klaar is voor het jaarlijkse dorpsfeest.
In de gemeente feesttent is er gedurende het feest iedere avond live-muziek, verzorgd door de regionaal vermaarde Andalusische band Alalba. Daarnaast is er elke dag het Feria de Día (13.00 uur) en het Feria de Noche (23.00 uur) met een reeks aan optredens.
