GRANADA – Voor voetbalclub Granada CF dreigt handhaving op het hoogste niveau in Spanje, de Primera División, dit seizoen een probleem te worden. Zondagavond werd in het eigen stadion Nuevo Los Cármenas met 1-2 verloren van Valencia, waardoor de Andalusische formatie nu de nieuwe hekkensluiter is op de ranglijst.
De doelpunten vielen zondagavond allen in de tweede helft. Valencia nam tien minuten na de pauze een 0-1 voorsprong door Parejo en verdubbelde in blessuretijd de marge via een treffer van Santi Mina. Granada scoorde vrijwel direct de 1-2 (doelpuntenmaker Édgar Méndez) maar slaagde er niet in een punt te redden.
Volgende week (zondag 28 februari, aanvang 18.15 uur) speelt Granada een uitwedstrijd tegen middenmoter Deportivo de la Coruña.
